2-к квартира, вул. Кловський узвіз
Переробка 2-к квартири у старому фонді для мами та двох дочок-студенток.
ТЗ: Світла, функціональна. Зберегти максимально планування, вкластися до бюджету. Для дівчаток – двоярусне ліжко.
Рішення: Змінили всі міжкімнатні перегородки які стали непридатними, вікна і балконний блок. Розширили коридор та додали вбудовані шафи. У кухні запроектували техніку, що вбудовується, стільницю об'єднали з підвіконням. Світла гама з життєрадісними акцентними вкрапленнями.
1-к квартира, ЖК "Зарічний"
1-к квартира в новобудові для молодої сім'ї з дитиною.
ТЗ: Функціонально, технологічно, відповідно до обраної палітри.
Рішення: Необхідно було передбачити такі зони: спальню для батьків, 2 повноцінних робочих місця, вітальню з розкладним диваном, дитячу, кухню-їдальню з посудомийною машиною та НВЧ, місця зберігання для туристичного спорядження та 2-х велосипедів. Для вирішення всіх завдань нами запропоновано: гардеробна з антресоллю і велика шафа в передпокої для велосипедів. Стиль – мінімалізм.
3-к квартира, ЖК "Кришталеві джерела"
Квартира для молодої пари.
ТЗ: Світла, функціональна, стильна. Максимально розширити простір та передбачити багато місць зберігання, багато дзеркал та глянцових поверхонь.
Рішення: Розширили спальню за рахунок приєднання лоджії. Об'єднали кухню із вітальнею. Зонували кухню барною стійкою, використовуючи та обігравши пілон. Керамограніт під мармур Калакатта використаний для акцентів у основних приміщеннях.
3-к квартира, ЖК "Повітрофлотський квартал"
3-к квартира в скандинавському стилі для молодої сім'ї з 3 чол.
ТЗ: Легко, графічно, функціонально, у скандинавському стилі. Багато місць зберігання, окремий кабінет для глави сім'ї.
Рішення: Частину великої спальні (26 м2), розширеної за рахунок приєднання лоджії, віддали під кабінет (10 м2), делікатно об'єднавши його з гардеробом закритого типу зберігання. Вентиляція кабінету – примусова. Інсоляція – за рахунок скляної перегородки в спальню. У вечірній час з боку кабінету опускаються ролети. У дизайні використані елементи скандинавського стилю – світлий фон стін, дубова підлога та графічна плитка, що створюють динаміку, чорні ручки, світильники та інші елементи декору. Особливо ретельно опрацьовано дизайн сходів та організованим під ними передпокоєм та зоною зберігання.
2-к квартира, вул. Вишгородська
2-к квартира в бузкових відтінках у старому фонді.
ТЗ: Стильно, функціонально, мінімалістично, розширити простір.
Рішення: Прибрали всі внутрішні перегородки, об'єднали дрібні приміщення та отримали 3 основні групи: санвузол-душова, кухня-вітальня-передпокій та спальня-лоджія, зони розділені меблями та елементами дизайну. На лоджії організована зона відпочинку та робоче місце. Гладкі дверні полотна та короби прихованого монтажу чудово вписуються у мінімалістичний стиль.
1-к квартира, бульвар Шамо
1-к квартира у старому фонді під оренду.
ТЗ: Світла, функціональна, затишна.
Рішення: Ми вибрали для цієї малечі скандинавський стиль - світлий і легкий. Розвантажили санвузол, повністю його переобладнавши: замість ванни встановили подіум із трапом для душу. Дотепна ідея розташування пральної машини: корпус під стільницею санвузла, а її фасад за дверцятами, на кухні. У цій квартирі використані компактні моделі пральної машини, духовки, мийки та холодильника.
3-к квартира, ЖК "Династія"
3-к квартири в синіх тонах для молодої сім'ї з дитиною.
ТЗ: Світла, акцент - синій та його відтінки. Функціонально, максимально використовувати місце для зберігання, вкластися до бюджету.
Рішення: Перепланування не знадобилося - розширили отвір у вітальню і трохи змістили отвір у ванній. Найскладнішим було з огляду на всі побажання організувати дитячу в приміщенні неправильної форми.