ЕТАПИ  СТВОРЕННЯ  ІНТЕР'ЄРУ

ЗБІР  ІНФОРМАЦІЇ

Наша робота починається зі знайомства та обміру приміщень. Обговорюємо всі ваші побажання та ідеї. З'ясовуємо переваги. Потім проводимо анкетування (тех. завдання) і складаємо попередній план дій виходячи із зібраної інформації.

ПІДПИСАННЯ  ДОГОВОРУ

Заповнена вами анкета є для нас технічним завданням (ТЗ). На основі (ТЗ) ми погодимо вартість та підпишемо договір. Вартість будь-якого пакету стандартних послуг може змінюватись виходячи з ваших побажань. Не хочете робити будь-які креслення або додати візуалізації – це можливо.

ВАРІАНТИ  ПЛАНУВАННЯ

На цьому етапі продумується зонування та варіанти максимально зручного для планування приміщень, розміщення всіх елементів, включаючи меблі та техніку. Здійснюється добірка аналогів. Цей етап дуже важливий і впливає на розвиток всього дизайн-проєкту.

3D  ВІЗУАЛИЗАЦІЯ

На 3D-візуалізації зможете побачити фотореалістичне зображення майбутнього інтер'єру, де відобразиться стилістичне рішення, кольорова гама, всі деталі та оздоблювальні матеріали. Цей етап завершує дизайн проєкт.

ПАКЕТ  КРЕСЛЕНЬ

За підсумками затвердженого дизайн-проєкта розробляється робочий проєкт. Для того, щоб роботи здійснювалися відповідно до дизайн-проєкту, ми забезпечимо будівельників усіма необхідними кресленнями. Вони мають повну «інструкцію» до дії.

АВТОРСЬКИЙ  НАГЛЯД

Дизайнер допоможе підібрати оздоблювальні матеріали, меблі та елементи декору. Також він особисто контролюватиме всі етапи ремонтно-будівельних робіт у приміщеннях, виявлятиме відхилення від проєкту та контролюватиме їх усунення.

ПРИКЛАДИ ДИЗАЙН - ПРОЄКТУ

ДП "Розгортки".pdf

РОБОЧИЙ ПРОЄКТ "ДАЧА НА КОЗИНКЕ"

Перейти

ДП "Візуалізація".pdf

РОБОЧИЙ ПРОЄКТ ЖК "ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ"

Перейти